Haberler

eyogreenciftcihaber

ÜRÜNDEN ÜMİDİNİ KESEN ÇİFTÇİLERİMİZLE MUTLU SON

Ekim sezonunu kaçırdığı için üründen ümidini kesen ve çiftçi tabiriyle “tarlayı bozma”yı yani yeni filiz veren üründe ümit görmeyip en başında imha etmeyi düşünen Trakyalı çiftçimiz aldığı sonuçtan duyduğu hayret ve mutlulukla EYO GREEN BAT POWER® ORGANİK YARASA GÜBRESİ’nin yöre elçisi oldu.

eyogreencayhaber

ORGANİK ÇAYDA VERİM KAYBINI UNUTUN

Son birkaç yıldır Doğu Karadeniz Bölgesinde yaptığımız organik gübre çalışmaları sonucunda elde edilen teknik ve bilimsel veriler gösterdi ki sadece yılda bir kez kullanılan EYO GREEN BAT POWER® ORGANİK SIVI YARASA GÜBRESİ ile alınan sonuçlar beklentilerin de çok ötesinde.

eyogreenfindikhaber

FINDIKTA %20’LERE VARAN RANDIMAN ARTIŞI

Ülkemiz tarımını dünyaya tanıtan en önemli ürünlerden fındıkta kimyasaldan organik tarıma geçişlerde ortaya çıkan verim kaybını önlediğimiz gibi kimyasal tarıma oranla %20’lere varan randıman artışı sağladığımız üretici bildirimleri ile açık ve net olarak ortaya konmaktadır.

eyogreenbatpowerhaberpng

ORGANİK TARIMDA YENİ DOSTLAR

Yurdumuzda günden güne gelişen organik tarım sektöründe yeni dostlar edinmekten mutlu ve kıvançlıyız.
Yavaş ama istikrarlı gelişen bu sektörde bizler de son 2 yıldır yer almakla birlikte, bu kısa süre zarfında sağlığı, çevre-insan ilişkisini, üretici ve ülke refahını hedef edinmiş idealist dost ağımız hızla gelişmektedir. Bizler de bu durumdan elbette ki son derece mutluyuz.

eyogreenavusturyahaber

AVUSTURYA ve SLOVENYA’DAYIZ

Tamamen yerli hammadde, sermaye ve emekle ürettiğimiz EYO GREEN BAT POWER® ORGANİK YARASA GÜBRESİ ürünümüz Avrupa Birliği’nin en zor seçen ülkelerinden Avusturya ve Slovenya’nın onayını alarak bu ülke yetkililerinden bölgesel tarımlarını desteklemek adına davet aldı.